| qxeenbee a întrebat:

Am o mare problema. De 2 luni incerc sa ma conectez pe blogul meu de pe blogspot.com si mereu apare Eroare la incarcarea paginii sau pe google chrome SSL connection error. De ce imi apare si cum sa repar asta?

2 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Ai incercat cu alte browsere? Cauta pe net eroarea ( sau da-i un copy-paste aici ) pe care ti-o da, sau ia legatura cu administratorii platformei de blogging.

| qxeenbee explică (pentru ionut1980):

Nu reusesc nici macar sa intru pe blogger.com sa fac asta, am incercat pe 4 feluri de browsere diferite, nimic -_-". pe alte calculatoare reusesc dar doar de pe al meu nu mg deloc