| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema.

Nu-mi merge un site. Nu este de la internet, ca asa-mi facea si la alta locatie, alt net. Este doar la mine, celorlalti le merge. Este vorba de http://ums.ulbsibiu.ro

Am sters cookies, am intrat cu alt browser, am scanat, crezand ca e virus...nimic nu merge. Aveti vreo solutie? Multumesc

5 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Incearca sa intri in My nerwork places -> Wiew network connections, click dreapta pe Local area connection -> Properties -> Internet protocol -> Properties, si-ti modifici IP-ul. Bafta! happy

| unicka a răspuns:

Alte informaţii

support@ulbsibiu.ro
eu am intrat pe site si merge. # Descarcă Internet Explorer pentru Windows (Recomandat)
# Descarcă Mozilla Firefox Site-ul Universităţii "Lucian Blaga" din Sibiu este afişat optim cu Internet Explorer 5. 5 sau mai bun, la rezoluţia 1024x768. Pai verifica si rezolutia de la pc si vezi ce se intampla.descarca internet explorer si incearca sa intri.

Informaţii de Contact

Adresa: Bd-ul. Victoriei, Nr. 10, Sibiu, 550024, România
Tel: +40-(269) 21. 60. 62, int. 207 / 143 / 131 / 308
Fax: +40-(269) 21. 04. 92
E-mail: ccom@ulbsibiu.ro

Biroul de Marketing:
marketing@ulbsibiu.ro
Suport: support@ulbsibiu.ro
Abuzuri: abuse@ulbsibiu.ro
Webmaster: webmaster@ulbsibiu.ro
Web: http://ccom. ulbsibiu.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of, nu ma intelegi

pana acum vreo 3 zile imi mergea. acum nu mai merge

stiu ca site-ul functioneaza, am spus ca celorlalti le merge, doar mie nu. nu merge nici cu alt browser, am incercat...

| maryusyk a răspuns:

Ti-am spus ca celorlalti le merge, doar mie nu straight face Am spus si ca daca intru cu alt browser imi face la fel, e ceva din calculator...chiar nu citesti intrebarea? straight face

| maryusyk a răspuns:

Nu merge asa...doar am zis ca in doua locuri diferite imi face la fel, indiferent de net => indiferent de ip straight face