| ssstef99 a întrebat:

Am o mareee probleta mi-am cumparat tableta e-boda supreme x80 mi s-a terminat bateria iar cand o bag la incarcat nu se incarca deloc si eu acum ce fac ca nu se mai deschide arata o baterie goala atunci cand vreau sa o deschid
dar nici nu pot so incarc ii bag chestia aia de la mufa si nu citeste nimic nu arata nimic ce ma fac?
FUNDAAAAA!

Răspuns Câştigător
| Emazio a răspuns:

Du-te cu garantia la magazin, si altadata invata sa nu mai cumperi lucruri de la progoana(da e-boda e la lu prigoana)

1 răspuns:
| Stoican_Petrisor_1990 a răspuns:

Problema este de la cablul ala pe care ti-l dau ei. E foarte sensibil, al meu s-a stricat dupa 3 zile... Indicat e sa mergi la un magazin de electronice si sa cumperi un cablu cu mufa microUSB, preferabil cel mai scump (aprox. 20 lei) si n-o sa mai ai probleme.