| LostInDreams a întrebat:

Am o problema.Am un telefon samsung gt-s5230, si l-am cuplat la calculator prima data azi(de 2 ori) si a mers perfect. A treia oara la telefon imi arata ca e conectat, insa la calc imi apare o casuta la bara de jos in care spune the cable is not recognized.Si mai e o problema, am vrut sa imi descarc pozele din telefon in pc si nu merge imi apare tot o casuta si spune ca nu merg transferate, dar au mers sterse.Subliniez ca telefonul e nou(cumparat ieri) si a mers perfect.Telefonul merge, el n nu are nici o problema, dar nu se recunoaste usb-ul desi l-am instalat(nu cu cd-ul). Ce sa fac?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu stiu pote ca ee stricat ce naiba, sau nai USB instalat nu stiu contacteaza o cunostinta thumbs up ca nu cred ca nu se pote sa mearga daca a mers de 2 ori confused
ok scuze ca nu team putut ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-a mai buna varianta este sa cumperi un stic blueton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai incearca e motto-ul meu!

| Aly07 a răspuns:

Incearca sa introduci cablul USB in spatele calculatorului (unitatzii), poate va merge sau sa instalezi USB-ul cu CD-ul.
Bafta happy

| Alee_9909 a răspuns:

Si la mine a facut la fel. a mers de 2 ori si apoi gata.Il am de 3 zile. O sa ma duc luni cu el de unde l-am cumparat, dar trebuie sa precizez ca la mine nu merge nici internetul.pfff

| CypresS a răspuns:

Mai intai copie driveru`usb 2.0 sau 3.0 chiar, dar cred ca 3 e beta, dai un restart dupa ce il instalezi si da drumu si la updateu`de la windows ca atunci cand bagi usb poate ai si noroc sa-si faca update sa-l gaseasca.