| CristinaHD a întrebat:

Am o mica problema cu numerotarea paginilor in Word, se numeroteaza o pagina da, una nu, doar paginile impare. Toti care au incercat sa-mi numeroteze documentul respectiv au avut aceeasi problema. Exista vreo solutie? (pe langa sa dau foc lucrarii sau laptopului...)

2 răspunsuri:
| Pabibabum09 a răspuns:

Poti accesa meniul "Insert", apoi Header, iar in intr-o bara de mai jos va scrie :"Different Odd and Even Pages". Dezactiveaza-l! happy
Succes!

| Typhoo a răspuns:

Ia vezi, daca mergi la Insert --> Footer (sau Header) ti se va deschide meniul de Header and Footer Tools. In bara de meniu, verifica sa nu fie bifat "Different Odd and Even Pages".