| Percea_Andreea_2000 a întrebat:

Bună seara.
Lucrez la o prezentare în PowerPoint și aceasta conține un videoclip. Problema este că prezentarea are, de asemenea, muzică de fundal, iar volumul sunetului din videoclip este acoperit total de aceasta. Există vreo modalitate să rezolv asta?
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| Tigrrr a răspuns:

Du-te pe TaskBar in dreapta si o sa vezi acolo o iconita cu volum, dai click dreapta si dai "Open Volume Mixer" si undeva o sa-ti apara PowerPoint si pui ce volum vrei sau cand adaugi muzica o sa-ti apara acolo un volum ( mai complicat... )
Bafta!