| bob13 a întrebat:

Am o nelamurire, daca poate sa imi explice cineva ce inseamna. Vreau sa imi cumpar o unitate cd-dvd la pc(nu mai merge cea veche nu mai imi citeste cd-urile si nici dvd-urile).Am vazut la caracteristici marime buffer 1 mb-1, 5 mb-2 mb.Ce inseamna mai exact marime buffer in ce consta(nu ma prea pricep). Multumesc celor imi vor raspunde!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

O zona de memorie unde-si depoziteaza informatia. Cu cat mai mare cu atat mai bine!