| Barnutiu_Cristi_1996 a întrebat:

Am o nelamurire nu stiu care placa video dintre astea sa o aleg nVIDIA quadro fx 3500 sau hd 2600 pro care ziceti ca ar fi mai buna la jocuri?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nici una, nici alta! Alege un Nvidia GTX = astea sunt cele mai bune! Bafta!

| Barnutiu_Cristi_1996 explică (pentru lpavel):

Eu am intrebat care ii mai buna tu imi zici gtxrolling on the floor

| lpavel a răspuns (pentru Barnutiu_Cristi_1996):

Esti chior? spune, ca alta data sa scriu cu litere mari...

| Cl3ar a răspuns:

Http://www.gpureview.com/show_cards.php?card1=482&card2=522,aici o sa te lamuresti :).Iti recomand nVIDIA.

| Șamu_Robbert_2001 a răspuns:

nVidia e cea mai buna hd e numa pentru zgarciti laughing nVIDIA e mai scumpa dar mai buna