| AndreYStaR a întrebat:

Ce placa video e mai buna pentru jocuri? nVIDIA 8400 gs sau nVIDIA quadro nvs 295? Stiu ca sunt amandoua foarte slabe dar care e mai buna? P.S. Deocamdata doar una dintre astea le pot folosi.

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Daca vrei iti vand eu placa video nVIDIA 8400 gs, este folosita dar este perfect functionabila, sunt din Bucuresti, pretul nu il stiu dar as vrea un pret corect si pentru tine si pentru mine

| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

8400 gs desigur din mai multe puncte de vedere cum ar fi toate specificatriile tehnice 8400 intrece quadro si plus de asta gama quadro de la nVIDIA is placi video profesionale nu is de gaming happy