| Gimmy97 a întrebat:

Am o pereche de casti Natec genesis Hx 60 de vreo 6-7 luni. Si de la o vreme se aud mai mult in casca stanga. Ajutati-ma va rog :\
P.S. Nu-mi spuneti sa le duc la garantie. vreau ceva ce sa le pot face eu acasa, cu un driver la PC sau ceva gen.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desfa-le si incerca sa faci contact cu firele pe acolo.
Nu mai imi place Natec..si mie mi s-au stricat unele chestii.mda.

| Superior a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce aveti voi cu Natec Genesis? Am modelul de casti H59 si functioneaza perfect dupa un an si ceva, zici ca-s ca noi la cum arata. De asemenea e unul din cei mai populari producatori de periferice...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Daca tu ai noroc nu e vina noastra...

| Gimmy97 explică (pentru anonim_4396):

Dap, asta cam asa este...