| Paul260 a întrebat:

Am o placa de baza http://usa.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5GMX/ #specifications porcesor intel dual core e2160 1, 8, placa video de 256 nvidia geforce 8400GS, 3g rami, hdd de 200, si mi-am bagat windows 7 imi merge bine timp e o luna si dupa aia incepe sa mearga mai greu oare de ce sa fie din cauza ca placa de baza suporta nu windows xp si vista?

Răspuns Câştigător
| danut93 a răspuns:

Daca merge bine timp de o luna nu cred ca e din cauza sistemului.E din cauza windowsului.Baga windowsu din nou, ia un activator de pe net, activezi windowsu si o sa fie ok zic eu.