| sokey a întrebat:

Am o placa video NVIDIA GeForce 610 2gb si as vrea sa stiu de ce nu pot instala driverul de la placa pe windows xp. Si nici GeForce Experience ca sa pot lua driverul de acolo. Am si 2gb ram si viteza la net mi-o slabeste placa de retea care are un defect si imi mai cade netul la aglomerari, de exemplu cand ascult muzica si ma joc in acelasi timp. Si din cauza asta vreau windows xp si nu 7.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ai posibilitatea sa alegi manual driverele, in partea dreapta a paginii. Selecteaza seria si modelul din care face parte placa ta. Windows Xp e deja preselectat si apesi "Search". Iti apar versiunile disponibile si poti descarca ultima actualizare.
http://www.geforce.com/drivers

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Cauta driver pentru xp cel pentru 7 NU e compatibil cu xp!