| JoNyOn a întrebat:

Am o placa video Radeon HD6850 GigaByte iar ventilatoarele scot un zgomot infernal, ca si cum ar atinge marginile.

Ma gandeam sa incerc sa le pun ulei insa nu am gasit nici un oricficiu pe unde sa pun.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Sufletzelll a răspuns:

Am patit si eu asa, nu rezolvi nimic cu ulei. Cred ca are joc cand se invarte si de aia atinge marginile, eu am scos ventilatoarele si am pus un cooler de 12 pe placa video si nu am probleme cu ea