| AndreiILB a întrebat:

Am o prb la pc adica intru pe fb/facebok si imi scrie ff mic si nu numai pe fb cumil fac sa scrie din nou mare? primul raspuns corect funda+ vot scuzati categoriahappy

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Hei Andy!
In dreapta paginii sus de tot sunt 3 linii paralele apasa pe ele si da la:Zoom:si apesi pe " +"
Bafta!happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categorie greșită intenționat, când veți înțelege că fiecare răspunde unde știe de fapt?
Și ca să nu zici că-s rea, poate nu ai știut, apasă ctrl și învârte rotița înainte pentru mai mare și înapoi pentru mai mic.

| GgIiPpSsYy a răspuns:

Apasa Ctrl si +

| adytzuadi a răspuns:

Apasa ctrl si dai cu rotita de la maus in fata