| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Am activat optiunea Orange 1800 minute si acum cand intru la *100# nu mai gasesc optiunea pentru a mi-o dezactiva! Va rog sa ma ajutati urgent ca maine mi se reactiveaza iar optiunea!
Multumesc!
Ofer fundita

3 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Trebuie sa intri in *100# si pe urma la cont (1)si de acolo ar trebui sa se poata rezolva problema ta!

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Cel mai bine ar fi sa intri aici:
http://www.orange.ro/......ri-ro.html
Cu bine,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wa, bula, a reactiva iar e pleonasm... greu cu limba romana. 2 la mana, daca nu ai credit sa iti reactivezi optiunea, nu ti-o reactiveaza nimeni... reactiveaza iar, ca sa intelegi si tu laughing