| わたなべ久美子 a întrebat:

E urgent! Azi mi-am reincarcat telefonul cu 7euro(in Orange) si mi-am activat optiunea cu 3000min./SMSsi 300MB dar problema este ca am incercat sa intru pe net si nu pot ...De ce? Am mai avut net pe telefon si a mers, am un Samsung galaxy y duos...Ce sa fac?! FUUUNDAA! URGENT

1 răspuns:
| ovidiu2400 a răspuns:

Pai poti incerca sa verifici din nou aceasta optiune si sa incerci sa intri pe browserul din telefonul tau din nou si sa faci conexiunea