| DoarOana a întrebat:

Cum pot sa dezactivez oferta de la Orange cu 1800 minute in retea? (precizez ca oferta era pe viata). As vrea tare mult sa o dezactivez dar cand intru la *100# la optiunea "Oferte" nu imi apare aceasta oferta! Ce ma fac?
Ofer

4 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Daca nu ai un orange shop in apropiere la fel de bine te pot ajuta si cei de la relatii cu clientii, bafta!

| AndreeA_4571 a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna solutie este sa mergi la cei de la orange si sa ii intrebi ce poti face... ei sunt cei mai in masura sa iti raspunda!
Pupici! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni la *100# si dai la "Contul meu" apoi "Optiuni active" si o sa iti apara acolo dezactivare.

| marcelbv a răspuns:

Suni la *100# si dai la "contul meu"-"obtiuni active"chiar daca nu apare nimic"raspuns"-1-expediezi si apare mesajul cu dezactivare, bafta