| GabytzuA_7080 a întrebat:

Am o problema.Am imprimanta HP si cand vreau sa trag ceva la ea zice ca am probleme cu cartusul/sa citesc instructiunile/sau sa verific cartusu.
NU mi-am mai facut probleme pana acum

Răspuns Câştigător
| simf a răspuns:

Intra in start settings printers si la preferinte da-i un test page. daca nu se imprima bine e cartusul gol. daca iti da mesaj de eroare si nu vrea sa listeze, desfa capacul, scoate cartusul, pune-l la loc si uita-te sa n-ai bucati de hartie prin zona.

4 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Cartusele/cartusul GOL!

| DorelSudoru a răspuns:

Probabil nu mai ai tus sau sa uscat tus-ul in cartus

| magicianul19 a răspuns:

Pa atunci poate nu mai ai tus. daca nu scoate cartusul si pune-l l-a loc sau miscal putin. eroarea asta iti apare cand nu mai ai tus. succes sper sa remediezi situatia

| iepurila123456 a răspuns:

Pai are o problema am si eu inprimanta la fel si s-a stricat si am reperatu ca am luat ce e strcat si am reparat inteligenta intrebarewinking
funa?