| Ionică a întrebat:

Am o problema. Am telefon mobil Nokia 6280 si sunt pe Orange. Am vrut sa fac o conferinta in trei oameni (eu si 2 prieteni). Primul prieten este pe Cosmote si al doilea prieten e pe Orange. Am dat pe "Conferinta" si nu merge. De ce?

1 răspuns:
| maria34 a răspuns:

Pai daca nai minute Conferinta cu un abonat pe Cosmote iti va lua foarte mult credit. Cel mai bine fa conferinta cu cei din reteaua ta! Si stai linistit nu are nimic telefonul tau,