| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, am trimis o melodie cuiva pe skype si cand am dat s-o deschid am deshis-o din greseala in steam si acum toate iconitele sunt trasformate in steam si orice as deschide se deschide in steam!
Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

laughing Frumos din partea lui.
Poți să-ți iei adio de la tot, șterge tot, pare rău de poze.; c
Reinstalează windowsul și instalezi driverele și poți să-l blochezi pe tipul respectiv pe skype.happy
Data viitoare nu mai accepta poze de la necunoscuți, îi rogi să le urce pe imgur iar muzică? să îți dea link pe Youtube.

| Cringeus a răspuns (pentru NAT0):

Multumesc, nu m-ai fac asta a doua oara!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dat funda la un individ care nu stie ce spune. http://stealthsettings.com/......ows-7.html
Se poate reface defaultul la orice tip de Windows.

| Cringeus a răspuns (pentru Salontanul):

Nu mi-a raspuns nimeni la intrebare, deci nu am stiut ce fac... daca as putea sa-ti dau tie funda, as face-o, dar iti multumesc foarte mult!
P.S. Nu am vazut raspunsul tau si acum ma simt fuckin' prost, scuze!

| Salontanul a răspuns (pentru Cringeus):

Nu este cazul Eu ma bucur daca ajut pe cineva si nu ma incalzeste cu nimic funda. Si titlurile de campion al zilei le-am castigat cand toti erau in vacanta si nu era nimeni pe net. Succes!