| Catalin_Marian_1998 a întrebat:

am o problema cu windows kernel mode driver stop responding. Daca puteti sa-mi explicati de ce imi da mereu asa cand deschid aplicati cum ar fii chrome, skype, steam etc si cum as putea sa rezolv acest lucru. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Singura rezolvare este asa:
My Computer=Properties=System Properties=Startup and Recovery=Settings

Si in partea de jos o sa scrie ceva gen:
Kernel memory dump sau small memory dump (64kb).

Schimbo pe Complete memory dump dai Ok iar daca iti cere restart dai restart.

Si dupa nu mai trebuie sa mai ai treaba.

| Catalin_Marian_1998 explică (pentru DragomirMihail2020):

Este deja setat pe "full" am rezolvat oricum, Merci si nu mai bine.

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aplicati cum ar fi? zau?

aplicatii cum ar fi!

| Rommeo a răspuns:

Ce placa video ai?

| n1n1o a răspuns:

Sal, "fa" un update la driverul video http://www.nvidia.com/download/index.aspx si daca tot nu s-a rezolvat problema urmeaza pasii >>> https://www.youtube.com/watch?v=K9xyjPM_bCQ

| Catalin_Marian_1998 explică:

Am un gt 730

| Catalin_Marian_1998 explică:

Am facut update, si am incercat o gramada de rezolvari.

| K0sti a răspuns (pentru Catalin_Marian_1998):

Evident, daca windows-ul e praf...

| Catalin_Marian_1998 explică (pentru K0sti):

Ce treaba are windows-ul?

| K0sti a răspuns (pentru Catalin_Marian_1998):

Pai kernelul al cui e, nu al windows-ului...