| Cetateanulturmentat a întrebat:

Am o problema.Am un mp3(http://www.okazii.ro/......a50903855) si am sters mai multe melodii. Cand il conectez la calculator melodiile nu mai apar, dar cand ascult inca reda acele melodii. Ce pot sa fac sa le sterg de tot?

2 răspunsuri:
| StefanWkd a răspuns:

Deci am sa te ajut eu!
Cand pui incarcatorul USB in el ca sa il incarci iti apare o lumina rosie.Cand ti-a aparut linia aia rosie il deschizi si o sa ti apara folderul in care sa ti bagi muzica

| Cetateanulturmentat explică (pentru StefanWkd):

Da, si eu sunt la gradinita... Tu cum crezi ca l-am conectat si mi-am pus muzica pe el? Cu gandul? Stiam asta dar tu nu ai inteles care este problema...Eu intru in folder si folderul este gol doar ca eu in casti aud muzica. Ai inteles?