| ✿puffa✿ a întrebat:

Am o problema! Am un telefon lg gw620 cu android pe el(sistem de operare) si vreau sa il decodez. e cumparat de la orange ca nu l-am gasit la liberbig grinAcum a expirat abonamentul si vreau sa il decodez. Dar nu stiu cum caci nici la pc nu se conecteaza pentru ca difera sistemul de operare.pe calculator am windows iar pe telefon am android.si nu stiu ce sa fac!
Daca stiti vreo metoda va rog sa mi-o spuneti!

1 răspuns:
| CactusFlower a răspuns:

Mergi la Orange si intreaba cum poti sa faci, acolo iti vor da detaliile de care ai nevoie!:*