| Anonim76322245789998 a întrebat:

Am o problema *-* Am un telefon Sony Xperia E si azi stateam pe el, mi s-a blocat (ca deobicei *-*), s-a inchis, iar cand l-am deschis ecranul era complet alb, touch-ul mergea pentru ca vibra ecranul la atingere...am scos bateria, am inchis si am redeschis telefonul de vreo 5 ori (inca eram in faza de negare a faptului ca telefonul e dus *-*), dar ecranul a ramas complet alb... Stiti care ar putea fi cauza?

3 răspunsuri:
| MaxiEcho a răspuns:

Telefonul ale e vechi și slab mai bine îți iei altul la vreo 300-400 lei mult mai bun!

| Anonim76322245789998 explică:

Stiu ca e slab...chestia e ca alt smartphone nu mai vad...

| vera321 a răspuns:

Probabil ca fiindca ti se intampla frecvent faza cu " blocarea telefonului" asa ca iti recomand daca il mai ai in garantie sa te duci sa ti-l repare urgent.Ma gandesc ca il poti face sa functioneze prin metoda: tine trei secunde apasat pe butonul de deschidere al telefonului apoi pe opriti alimentarea apoi redeschide-l.La mine functioneaza