| vlad15eu a întrebat:

Am o problema!Avatarul meu de la YahooMessenger nu se schimba de 2 luni.Am incercat sa il dezistalez si sa il instalez iarasi,cu alte versiuni de Yahoo,am incercat pe alte calculatoare si cu alti provideri de net si tot nu se schimba!Stiti vreo solutie?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vlad15eu explică:

Am incercat tot ce tine de choose a picture, change display image sau my display image sad

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru vlad15eu):

Oooff...stai ca trebuie sa o rezolvam...trimite-mi un mesaj si vb acolo

| Georgyyyyyyy a răspuns (pentru vlad15eu):

Http://www.naco.myforum.ro/-vp93875.html citeste aici te va ajuta

| adi_9709 a răspuns:

Sugi **** boschetare!

| BeAmazing a răspuns:

Pai... incearca sa incarci ultima versiune de yahoo messenger, sau schimba-ti idu tongue. Mult succes!

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna...este imposibil sa nu vrea...inseamna ca are el ceva.incearca sal schimi si sus de la messenger la my display image