| Dinu_Sebastian_1994 a întrebat:

Ieri mi-am luat un Allview x1 soul mini.Bateria se descarca greu...pana cand l-am incarcat.Din greseala l-am incarcat cu un incarcator de la Allview city life.Telefonul s-a incarcat dar bateria ma tine ff. Putin.
Daca il incarc cu incarcatorul lui dupa ce il descarc poate sa-si revina? Sau trebuie sa ma duc sa-l bag in service?

Răspuns Câştigător
| FreeBSD a răspuns:

Incearca sa il incarci cu incarcatorul lui, il descarci, si repeti asta de 2 ori, si ar trebui sa isi revina, daca tot nu merge... trebuie sa-l duci la service...
Funda?

1 răspuns:
| VisCoL a răspuns:

Cel mai bine descarca-l de tot si pune-l sa se incarce de la 0 la 100 cu incarcatorul propriu