| RiperruzAditz a întrebat:

Am o problema cam mare spun eu. Mi-am reinstalat windows-ul si mentionez ca am laptop Samsung. Stiti ca orice laptop au prescurtarile Fn+F1...F10 cam asa. si altele. Mie imi merg doar combinatiile pentru sunet in rest alea cu F si cea de luminozitate nu imi merg. Cum sa fac ca sa imi mearga din nou combinatiile Fn+. dau fundoi va rog ajutati-ma. multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Probabil trebuie sa instalezi un driver pentru hotkeys. Cauta pe pagina oficiala Samsung, driverele pentru modelul laptopului tau. Bafta!

| 4ndr33y a răspuns:

Daca nu rezolvi cu driverul, poti sa cauti prin BIOS optiunea "Function Keys" dai Enable

| RiperruzAditz explică (pentru 4ndr33y):

Si cum accesez bios-ul. imi poti spune?