| d3yvyd a întrebat:

Am o problema. Cand dau dublu click pe Internet Explorer, mi se deschide si ramane blocat pe homepage. Nici nu se incarca homepage-ul, si nici toolbar-urile. Help!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În locul tău aş prefera Google Chrome, mai uşor de folosit şi viteza de navigare e cu mult mai mare decât Internet Explorer.
Dacă pe tine te încântă Internet Explorer poţi să îl reinstalezi din nou.
PS: Când îi dai delete, dă-i delete şi din Control Panel!
Succes.

| d3yvyd explică (pentru anonim_4396):

Eu nu folosesc explorer, dar imi trebuia pentru. a-mi deschide o reclama ce functiona numai pe explorer. Probabil era cu Abobe Shockwave. ( FlashPlayer )

| anonim_4396 a răspuns (pentru d3yvyd):

Asta nu e o problemă.
Îţi instalezo Adobe Shockwave iar apoi totul merge bine!
Îţi recomand, din proprie experienţă, Google Chrome!

| d3yvyd explică (pentru anonim_4396):

Am incercat ce ai spus tu, absolut tot. Am reinstalat FlashPlayer-ul de vreo 2-3 ori si am incercat pe orice imi functioneaza : Google Chrome, Opera... si cam atat. Mozilla nu ruleaza cand o deschid iar Explorer-ul. v-am spus.

| anonim_4396 a răspuns (pentru d3yvyd):

Pff, reinstalează Mozilla şi Internet Explorer-ul.

| BadxGood a răspuns:

Iti dau un sfat: nu mai folosi IE! happy

| DANEMERNIC a răspuns:

Probabil un virus ceva.dar de ce nu folosesti google chrome sau mozila.instaleaza sistemul de operare si vezi daca mai face

| Pumalau_Puma_1992 a răspuns:

Salut aceeasi problema o am si eu cu mozilla si internet explorer.ai reusit sa aflii care e problema? mersibig grin