| Cristi8998 a întrebat:

Am o problema, cand deschid my computer nu imi arata iconitele de la hard uri corespunzator.Va rog sa ma ajutati daca stiti cum sa rezolv

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Buna cristi. eran plecat si de pe telefon scriu rau.
stiu cum e Windows 8. ca sa iti apara toate optiunile, in partea stanga sus ai trei optiuni, una din ele e ceva gen "visualizare". da un click si iti apare ceea cu ce esti sau erai obisnuit in 7

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce intelegi prin "corespunzator"?

| Cristi8998 explică (pentru gelu1970):

Corespunzatoare...iconitele corepunzatoare, am avut textul predictiv activat pe telefon.

| gelu1970 a răspuns (pentru Cristi8998):

Intra in my pc si in partea de sus dreapta ai optiunea de a alege tipul de iconite ce vrei sa iti afiseze

| Cristi8998 explică (pentru gelu1970):

Am windows 8 si este putin diferit...

| Cristi8998 explică (pentru gelu1970):

Nu ma refer la faptul ca este mare...ci ca o foaie alba

| gelu1970 a răspuns (pentru Cristi8998):

Buna cristi. eran plecat si de pe telefon scriu rau.
stiu cum e Windows 8. ca sa iti apara toate optiunile, in partea stanga sus ai trei optiuni, una din ele e ceva gen "visualizare". da un click si iti apare ceea cu ce esti sau erai obisnuit in 7