| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a întrebat:

Urgent!
Toate iconitele de pe desktop arata la fel si cand le deschid se deschide acelas lucru.Ce sa fac cum rezolv?
Va rog ajutatima!
Dau fundaaaaa

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scanezi cu WinFix. Asta fixeaza erorile din wondows si readuce programele cu care deschideai inainte.Ai virusi si din cauza asta nu poti deschide fisierele cu ce programe erau inainte.

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx explică:

Crezi ca nu am cautat? Nu merge!

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx explică:

Nuuu...am vrut sa deschid ceva si au inceput sa se deschida toate in programul acela.

| Clorox a răspuns (pentru Georgiana_Cristina_1983_7mUx):

Pai da ma, ai dat deschidere toate aplicatiile cu acest program!
De la daemon tools parca, nu? Ai vrut sa deschizi ceva in daemon tools?

| sorinalex a răspuns:

Ai dat un restart?

| sorinalex a răspuns:

Ai cateva idei aici. Trebuie cautat prima data pe google in engleza, dar gasesti si in romana. Asa m-am grabit si eu acum o ora si am postat o intrebare aici. Am gasit raspunsul pe google intr-un minut. http://www.tpu.ro/......pe-google/