| RockPrincess a întrebat:

Am o problema! Cand deschid un tab in firefox, in loc sa fie gol, el se deschide automat cu un link. cred ca e de la un program nou instalat deoarece si pagina de start mi se deschidea cu alecasi link dar pe aceea stiu cum s-o schimb. va rog mult, ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Da la unelte(tools) optiuni(options) apoi acolo, la general (pictograma din stanga sus) ai scris "cand firefox porneste" setezi sa iti arate pagina ta de start. iar mai jos pui pagina ta de start iti dau exact ce trebuie sa ai acolo(poti da de aici copy-paste http://www.google.ro/firefox?client=firefox-a&rls=org.mozilla:ro:official apoi mai jos dai la foloseste pagina curenta, iar din dreapta jos de tot dai ok. dai restart la mozilla si ar trebui sa fie totul ok

| solumaam a răspuns:

Inti la unelte si jos la optiuni intri la general si la pagina de start modifici ce scrie acolo cu Google.ro sau ce vrei tu sa pui apoi dai ok!

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Intri pe pagina de internet, dai in partea de sus la TOOLS, alegi internet options sh scris acolo google.ro

| RockPrincess explică:

E despre tab-uri