| StarDust_2887 a întrebat:

Am o problema cu bluetooth-ul. Pot trimite, dar nu pot primi fisiere. Am incercat de mai multe ori. Nu imi arata nimic, nu imi cere sa accept trasferul... iar celeilalte persoane ii arata ca l-am refuzat.

(am Nokia C2 - daca are importanta)

2 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

Incearca sa resetezi telefonul, sa revina la setarile din fabrica daca nu inseamna ca e ceva din soft poate mergi la un service

| allemyl a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problama dar, e una minora. uite ce trebuie sa faci:1.dai la meniu Bluetooth 2.la satari 3. apoi dai la vizibilitatea telefonului meu si o setezi(depinde cum iti apare tie) "Activat intotdeauna"(asa apare la mine)ca si eu dupa cum ti'am zis am avut aceaasi problema si mi-a dat ceva batai de cap, dar pe urma am vazut ca nu era decat o minora problema la setari. sper ca ti-am fost de ajutor!