| RrEe4 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul.De fiecare data cand il pornesc inainte sa apara welcome imi verifica partitia d.De 2 zile dupa ce termina de scanat nu porneste windowsul si ramne la faza aia cu CHKDSK. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi dacă anulezi CHKDSK-ul porneşte windows-ul? Dacă da, fă un backup urgent la tot şi apoi formatează TOT hard-disk-ul.
Apoi, după formatare, aplică Scandisk de profunzime, defragmentare şi eventual o diagnosticare asupra stării fizice a hard-disk-ului.
În funcţie de rezultate, vezi ce mai faci.
Spor!

2 răspunsuri:
| gabor_8975 a răspuns:

Am patit-o si eu
da la mine era din cauza ca am ars HDDublushing
la tine nu-s
reinstaleaza windowsu...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic in neregula, lasa-l asa