| Georgiana_Pisica_1997 a întrebat:

Am o problema cu cardul meu de memorie. cand il bag in laptop mi-l citeste ca aplicatie... ce sa fac sa pot sa il deschis? dau funda big grin

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sai dai sa-l deschida ca un folder, sau verifica cardul mai bine daca e introdus ok, netframework 4.5 recomand

| Georgiana_Pisica_1997 explică (pentru RAY):

Pentru ce programu asta? big grin adica acum pur si simplu nu imi mai deschid nimic din card. mentionez ca, cardul este de la camera foto ..chiar nu cred ca mai am ce sa ii fac... poate doar sa imi iau altu sad?

| RAY a răspuns (pentru Georgiana_Pisica_1997):

Ala e o aplicatie necesara unui windows

| Georgiana_Pisica_1997 explică (pentru RAY):

In fine happy multumesc oricum :* i-am dat formatare happy l-am dat pe mana unui profesionist happy