| roby223 a întrebat:

Am o problema cu contul de Facebook.
Recent mi-am facut alt cont si nu mai pot sa dau like sau sa distribui. Atunci cand dau un like imi scrie "Pentru a împiedică orice folosire în mod incorect momentan nu poți folosi aceasta funcție"
Oare de ce?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ai trimis prea multe cereri de prietenie de o dată. Să aștepți, că își revine singur, că e pe robot. Apoi trimite câte 10-15 de o dată. Apoi fă o pauză, inchide situl iar peste o oră mai trimite 10-15.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cel mai probabil ai facut spam ca animalul, de aia.

| roby223 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai am trimis vreo 300 de cereri intr-o zi...da oare o sa își revină? Pt ca nici poze nu pot sa pun

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru roby223):

Slabe sanse, probabil nu. Ia-o si tu mai usurel. In ultima vreme s-au timpit astia cu banarile. Si eu am contul banat pentru o luna, asta dupa ce fusesem banat pentru o luna si dupa aia, in maxim vreo doua ore, ban din nou. big grin

| Adrian5575 a răspuns:

O sa isi revina, depinde pe ce perioada ai fost banat. 300 de cereri într-o zi e cam mult.