| IordacheCostii a întrebat:

De ce pe Facebook cand distribui in 5-6 grupuri am impact de vizualizari si like-uri si comentarii foarte multe, dar a doua zi sau chiar si o 1 saptamana, nu mai am acelasi impact ci chiar 1% nici un mesaj sau like sau nimic, este o restrictie ceva? (Specific ca am dat de pe acelasi cont si de pe alte conturi si degeaba, oare sa fie de la pagina vina?)

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici o restrictie e la FB, doar ca, postarile tale nu mai sunt atat de interesante dupa o vreme si nu le mai viziteaza nimeni.
ca sa ai like-uri non stop si vizualizari, terbuei sa fii foarte activ pe site-urile astea si sa postezi numai chestii interesante si captivante.
Concurenta ta este mare si oamenii fug de la unul la altul, dar numai daca apare ceva interesant.