| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu desktopul!
pe tot ecranul imi apare imaginea asta http://angrys0ul.com/blog/wp-content/uploads/2007/04/act ive_desktop.gif cu un buton!

cand am incercat sa pun alta imagine mi-a aparut o parte din imagine si restul alb!

vreau sa va intreb c are desktopul meu si c pot face sa il repar?

13 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Dextopul nu are nimic... dar compul are virusi.
foloseste un antivirus bun sau cel mai sigur formateaza-l

| cristina93 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, eu am apasat pe butonul ala mate de pe imagine si mi-a schimbat cu e aveam eu inainte pe desktop. Mi se tot intampla asa si am chemat pe cine si mi-a reinstalat windows-ul, si de atunci nu mai patesc asta. big grin

| gabitza05 a răspuns:

Buna!
Si eu am patit o data asa... da-i un restart calculatoruluiwinking

| Stelutssa a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat. Dai clik dreapta->properties->desktop->alegi o imagine->dai pe customize desktop->si jos scrie run desktop cleanup wizard every 60 days->si apesi, ca sa nu mai mie selectat. Sper ca te-am ajutat. Funda, pls:*

| anon2367534564396 a răspuns:

Salut!
Trebuie sa dai click pe,, Restore my Active Desktop"
Sper ca te-am ajutat.

| Bianca_4346 a răspuns:

Si mie mi-a aparutstraight facedar a disparut.nu stiu ce a fost da m-am speriat rau kn d am vazut-olaughing

| Bianca_4346 a răspuns:

Eu degeaba am dat click k nu a mers...laughingchiar nu imi aduc aminte ce i'am fc.cred ca m-am chinuit putin sa schimb imaginea...si atatstraight face

| BabyRosse a răspuns:

Nu prea stiu cred ca ar trebui sa chemi un specialist.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dă-i un Restart!
Dacă nu-și revine, cheamă în specialist I. T.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord ca trebuie sa schimbi windowsul

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

Nu ma pricep, dar poate ar trebui sa-ti schimbi windows-ulhappy
papa
xoxo

| justme_9661 a răspuns:

Nu cred ca are nimic serios ...probabil o eroare ceva si mie mi s-a mai intamplat si nu a fost nevoie sa imi instalez din nou windows-ul happy

| delgado a răspuns:

Lol dai click pe bara aia alba unde scrie:
Resore my active dextop