| titan1202 a întrebat:

Am o problema cu Floppy-ul cand bag o dischete nu o citeste!
"Becul ala verde" sta aprins tot timpul. Si cand bag discheta o ia adica se aude cum o "invarte" dar cand incerc sa intru in My computer >- (A)Floppy mi se blocheaza cam 1 min si apoi imi zice ca nu e nici o discheta bagata!
Va rog sa ma ajutati deoarece am S-ATA si imi trebuie sa imi reinstalez windowsul.
Am un windows in care imi sunt bagate si driverele pentru S-ATA dar mi se strica lunar.
Si cand il reinstalam cu discheta imi tine-a 1 an linistit.
Astept raspunsurile voastre

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Ai incercat cu alta discheta? poate s-a stricat aia.

| Broadband a răspuns:

Dal incolo
ce-ti trebuie discheta cand ai dvd-rw, sau nu ai nici dala

| MajorAsshole a răspuns:

Ai incercat si cu o alta discheta? Poate nu e de vina floppy- ul, doar discheta aceea...

| titan1202 explică:

Am incercat si cu o alta discheta si tot la fel e!
Eu cred ca e de vine banda de date! ca la aia a umblat cineva mai demult si nu stiu cum tree pusa eu cred ca e pusa gresit