| George_Puiu_1982 a întrebat:

cand intru intr-un joc si setez pe high performance - adica placa video dedicata. imi oscileaza, se amesteca imaginile, etc... placa integrata merge perfect. s-a ars? ma gandeam sa incerc sa reinstalez windowsul si driverele...

am placa video AMD RADEON
Astept sfaturi
daca are cineva o solutie sau un raspuns exact: SKYPE: sticksoft_puiu.gabriel

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Da, incearca sa-i reistalezi windows-ul, si iti recomand 7 home premium, cu driverele cele mai recente ale placii video dedicate. Daca iti face tot asa, inseamna ca este o problema din chipul grafic al placii video dedicate, si este pe moarte.