| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Am o problema cu idu de mess. Acum cateva zile mai exact 2 am vrut sa intru pe mess, bag eu frumos acolo id, parola si cand dau enter imi apare un mesaj acolo, nu ma obosesc sa il citesc, inchid fereastra si bag iar parola ( credeam ca am bagat-o gresit) apare iar ferestra aia, asa ca citesc ce zice acolo, si imi zice ca, contul meu a fost blocat ( si inca acteva chestii) iar la sfarsit spunea un cod ( 81003003). Din cate am gasit eu pe net, cand apare codul ala inseamna ca cineva e pe contul tau si de aia nu poti intra, asa ca am gasit solutia la care s-ar fi gandit toata lumea: am schimbat parola, o data, de 2 ori, de 3 ori, da tot aceeasi eroare imi da frate... nu stiu ce sa fac, nu mai am alta idee, ce sa fac ca sa pot intra pe id pe care imi da eroarea respectiva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da s-a blocat dar o sa-ti revina inapoi deoarece si mie mi s-a intamplat inseamna k ai bagat id-ul sau parola gresit de 3 ori consecutiv

| CrazyRat a răspuns:

Hai sa iti explic o chestie, daca ii cineva pe ID-ul tau si tu intri pe el il da automat afara. Ce iti sugerez sa faci ar fi asa:
1. Schimbi parola in ceva mai lung (10-13 charactere, vezi sa o notezi ca sa nu o gresesti)
2. Iti setezi intrebarile si raspunsurile secrete. (Noteazale undeva neaparat)
3. Incerci sa te loghezi pe Messenger
4. Cel mai probabil iti va da aceeasi problema. Te duci aici si urmezi pasi de acolo. Vei ajunge la intrebari, le bagi pe cele ce leai notat si iti va cere sa schimbi parola, pui parola care o vei folosi. Am patit eu si mai multi treaba asta si numa asa o mers. Bafta!

https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot

| AnNaa67 a răspuns:

Deci tu ai aflat parola şi din nou ţi-ai schimbat-o? Să ştii că ţi se poate întâmpla să îţi faci idul cu unele răspunsuri la întrebările alea, nu contează şi cineva să folosească un program să tot intre pe id...

Nu cred că mai ai ce să faci...Decât să intri pe net, să cauţi.

| Daniel_Stefan_1988 a răspuns:

Buna,iti dau o idee, vezi daca ora, data, anul de la ceas sunt corecte.