| elenadic a întrebat:

Id blocat. stateam pe mess ca tot omu' si imi apare ca am fost data afara de cineva, imediat eu incerc sa bag parola corecta de cateva ori si imi apare ca a fost blocat contul (81003003 ). Era o parola grea, cu mai multe caractere si nu cred ca cineva ar fi reusit sa schimbe parola in cateva secunde (ca eu imediat am dat sa ma loghez dupa ce mi-a aparut "you have been signed out"), am dat mesaj la yahoo si mi-au zis ca imi trimit mail in 24 de ore, insa nu au mai trimis nimic... au trecut vreo 6 zile, in timpul asta am mai incercat sa intru.si imi zice "invalid password". Precizez ca imediat dupa ce am fost data afara de pe Id, am detectat sa vad daca era cineva si imi aparea ca sunt offline. Va rog, mai e vreo sansa? Nu stiu ce sa mai fac ca nu mai imi amintesc ce am completat, sunt disperata. funditaaa

5 răspunsuri:
| Andreea_8406 a răspuns:

Poate e din cauza mess-ului. Incearca sa intri pe meebo. poate merge acolo...

| mon@29 a răspuns:

Parola tio poti recupera numai daca sty intrebarile capcana. dar nu cred ca e parola sparta. e ceva de la yahoo. poate cineva tyo blokt contu.in cazu asta e mai grav...nu mai poti salva nimicstraight facebafta... fundahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar daca nu merge de ce nu iti faci alt ID?

| slick14 a răspuns:

Schimba parola!
Cred ca mi s-a intamplat si mie odata dar am schimbat imediat parola si dupa aia a mers.
Id-ul putea fi spart de o persoana care te cunoaste foarte bine o prietena sau o ruda care a raspuns la intrebarila alea doua. Cel mai bine ar fi sa schimbi parola si raspunsurile la intrebari!
Il poti recupera cu siguranta!

| alex_3009 a răspuns:

Nu prea mai ai sanse numai daca tia schimbat parola cineva si afli. atat mai poti face