| lo a întrebat:

Am o problema cu imprimanta.Am schimbat cartusele si am putut sa imprim cateva pagini,dar acum nu mai pot, imi scoate paginile tot albe.Am i.am reinstat driverul dar tot nu functioneaza. Aveti voi vreo solutie?

5 răspunsuri:
| lo explică:

Imprimanta este Epson si am Xp.si.bineinteles ca am cablurile conectate.

| AleXu224 a răspuns:

Poate ai luat un cartus prost si alea se termina imediat straight face

| Mihaitza099 a răspuns:

Pai in timp ce instalezi driverul trebuie sa fie cablurile conectate la imprimanta si la unitate si daca imiprimanta este HP trebuie win 7 sau xp

| mariu22 a răspuns:

Trebuie calibrata, iuta-te putin prin soft. Daca tot nu imprima scoate cartusele din ea, iei bucata de servetel si presezi pe lamela aia aurie, daca lasa culoare atunci nu este de la cartus, este ceva din soft.Bafta

| Ardelean_Luci_1993 a răspuns:

Daca scoate pagini albe problema nu este de la driver. Exista doar doua probleme posibile: 1. S-au golit cartusele
2. Capul de printare al imprimantei e uscat s-au infundat.

Daca imprimanta o stat mai mult timp nefolosita cel mai probabil ai pb. nr. 2