| wolf69 a întrebat:

Am o problema la Iphone 4S...de curand la aplicatiile de chat gen Whatsapp, Viber, Line etc, imi apare o notificare "Conectati Iphone la Itunes pentru a primi notificari push" si problema este ca nu imi apar notificarile cand imi scrie cineva sau am vreun mesaj...trebuie sa intru in fiecare aplicatie sa vad daca am primit ceva.
Mentionez ca toate setarile sunt corecte si pana acum cateva zile nu am avut problema asta!
Am incercat sa ma deloghez de pe contul Apple, i-am dat si restart la telefon si degeaba! Am facut si update la IOS si tot aceeasi problema o am!

2 răspunsuri:
| AdycuThebest a răspuns:

Pai conectezate la itunes...si vezi dupa ce iti cere... daca nu incearca sa instalezi inca odata whatsapp.ul sau viber...

| BobTheUnicorn a răspuns:

Conectează-te la Itunes și vezi dacă merge...