| Mihaela_3942 a întrebat:

Am un iphone 4 de aproximativ un an si de ceva vreme nu imi mai merge facebook-ul. Cand intru pe aplicatie ma scoate pur si simplu. Mentionez faptul ca am dezinstalat aplicatia si am intalat-o din nou, dar degeaba. Stie cineva ce are si ce as putea sa-i fac? Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Problema este de la site.De la Facebook.Se lucreaza pe partea de tel mobila.

5 răspunsuri:
| darialdoctorlav a răspuns:

I-ati alt iphone!

| Mihaela_3942 explică (pentru darialdoctorlav):

Iphone-ul nu are absolut nimic.Toate aplicatiile merg in afara de facebook!

| darialdoctorlav a răspuns:

Ia-ti alt iphone!

| Nicorescu_Paty_1999 a răspuns:

Il lasi aproximativ o saptamana si dupa-ia cred ca o sa mearga. funda?

| Ltz_Andrushka_1996 a răspuns:

Exact asta mi se intampla si mie. dar de vreo doua saptamani imi face asa.