| AvrameL a întrebat:

Am o problema cu internetul. Am un modem cand pcu sta stins toate beculetele (4 la numar) se aprind, cand pornesc pcu imi tot cade netu. Care sa fie problema?

4 răspunsuri:
| Criistyanna a răspuns:

Depinde prin ce ai internetul ..eu am de la romtelecom si nu am probleme thinking sau stii de la ce ar putea sa fie? tu de obicei stingi modelul cand opresti caldulatorul? adica scoti tot din priza? daca da atunci trebuie sa astepti minim 30 de min ca sa isi dea drumul daca nu ..atunci le zici celor care ti'au bagat netul si poate te rezolva!winking

| RobDogg a răspuns:

Pai, de cand e problema asta? Folosesti Digi Net Mobil 7, 2?

| AvrameL explică (pentru RobDogg):

Upc. Nu cumva este de la placa de retea? cand mi-e stins pcu nu mi se sting beculetele doar cand in aprind... thinking

| PopMateMada a răspuns:

Faza este din cauza internetului eu am net romtelecom si nu imi face fite poti sa le zici celor de la tine de la net bafta. Funda?