| Robert1989 a întrebat:

Am o problema cu internetul. Cateodata nu imi mai merge si imi scrie "the default gateway is not available " chiar daca wirelessul merge. Cum o pot rezolva? Dau funda!

3 răspunsuri:
| xunshu a răspuns:

Buna. Probabil este din cauza modemului(adica a celor de la care ai tu internetul. RDS, Romtelecom, etc.)

| nebunică69 a răspuns:

Boss.....trebuie să-l duci la sediul de unde l-ai achizitionat si sa te plângi de problema

| Robert1989 explică (pentru nebunică69):

Nu cred ca are treaba ..Si pe netul celalalt tot la fel imi acea, acum mi-am bagat net de la upc si tot la fel.