| Mélancolie a întrebat:

Am o problema cu internetul. Sunt in Italia acum si am stick cu cartela pentru internet (Wind). Si de cateva zile tot Imi apare eroarea aceasta : Parse error at line 1 column 1: unexpected end of file. UpdateInfo.xml
Tin sa mentionez ca internetul merge dar totul se incarca foarte greu. Puteti sa ma ajutati va rog?

1 răspuns:
| iulik2001 a răspuns:

Pai ai ramul cu 80 asta inseamna ca merge greu si eu am avut la fel trebuie sa schimbi memoria ram