| Wildwlves a întrebat:

am o problema cu blogul meu " Parse error: syntax error, unexpected ' in membri..wp-content.themes....functions.php on line 12"

Am incercat sa schimb un cod din tema si nu mai scap de eroarea asta.

Nu merge sa intru nici in FTP, imi spune sa accesez cpanel, dar problema e ca blogul este free, nu platesc nimic la el...e facut ca un test sa vad cum iese si imi pare rau ca nu stiu ce sa fac cu eroarea asta ca a iesit chiar ok

Mai am vreo sansa sa modific tema corect?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Poti sa accesezi fisierul ala php si sa mergi la linia 12?

| xttrust a răspuns:

Nu merge sa te conectezi la admin?
Daca merge reinstaleaza tema.

| Wildwlves explică (pentru xttrust):

Nimic, e free, il aveam mai de mult si mi am adus aminte de el, l- am refacut si iesise ok...am instalat un plugin ca sa modific tema si am vrut sa bag un cod, l-am sters si imi da eroarea asta.
Nu pot sa intru in FTP ca nu am acces din cauza ca este free cred
Ca eu stiu asa cum sa modific linia dar nu stiu cum sa fac sa intru in fisierele de la wordpress, ca fara FTP am inteles ca nu ai cum si eu nu platesc cpanel...

| xttrust a răspuns (pentru Wildwlves):

Dacă problema este din temă atunci cred că o poți rezolva astfel.
Mergi în panoul de administrare și acolo la dai la teme, pe urma selectezi editor și alegi tema care vrei sa o modifici.
Iți vor apărea toate fișierele care pot fi modificate.
Sper că e util răspunsul.