| Changes a întrebat:

Am o problemă cu laptop-ul.Nu îmi "merge" internetul (decât la o viteză foarte mică)dacă nu e băgat încărcătorul în priză, e destul de enervant.Ce aş putea să fac să-mi "meargă" internetul fără ca laptop-ul să fie în priză?

4 răspunsuri:
| cristina6713 a răspuns:

Ar trebui sa-ti iei unstic de net sau sa-ti verifici rutarul de wi-fi.Bafta!

| jaber a răspuns:

Ai nevoie de o baterie noua. 100% sigur.

| Changes explică (pentru jaber):

E aşa din prima zi de când l-am aduc acasă.

| jaber a răspuns (pentru Changes):

Daca o baterie este la limita, calculatorul se seteaza automat la consum cu ecomomie. Atunci multe hard-uri nu mai functioneaza la capacitatea lor.
Daca bateria e noua nu inseamna ca nu ar putea avea probleme.