| cristianzgz3 a întrebat:

Am o problema cu laptopul Acer 5315 se pune procesorul la 100%
si incepe sa mearga intrerupt de exemplu vidioclipurile sau laptopul in general
am wd 7 home premium
am 1 gb de ram (o fi din cauza asta)-----vreau sai mai bag unul
procesor 1.86

2 răspunsuri:
| vladlove123 a răspuns:

Salut, problema ta am avut-o si eu era din cauza memoriei ram mica, iar atunci cand calculatorul tau se blocheaza este normal sa se puna in 100%, cel mai bine ar fi sa te duci sa iti mai bagi un gb ram minim, si sa iti reinstalezi windows 7 (ultimate) nu home premium. Sper ca te-am ajutat? Funda?

| ferry2323 a răspuns:

Ai un program care iti consuma procesorul prea mult.